ANT IROLLER10
ANT IROLLER10
ANT IROLLER10
ANT IROLLER10
ANT IROLLER10
ANT IROLLER10 ANT IROLLER10 ANT IROLLER10 ANT IROLLER10 ANT IROLLER10
Ant into music
ANT IROLLER10
ŠIFRA PROIZVODA: 150103001
ANT iROLLER obuhvaća sve što vam treba kako biste na najbolji način iskoristili ulične performanse.
Na putu, u parku, u divljoj prirodi i kamo god vas strast odvede.
Također se može u potpunosti kontrolirati iz daljine zahvaljujući daljinskom upravljaču.
Ulični umjetnici, poduzetnici, urbani plesači: iROLLER je vaš savršeni pomoćnik.
Uz to, sustav ima ugrađeni MP3 čitač, USB priključak i SD utor.
Može primati zvuk putem Bluetootha gotovo s bilo kojeg prijenosnog uređaja.
Cijelim sustavom može se upravljati na daljinu zahvaljujući daljinskom upravljaču.
Trenutno nije dostupno ili je u dolasku
Specifikacije proizvoda
KATEGORIJA
  • Ozvučenje
  • Zvučne Kutije
  • Aktivne Zvučne Kutije
DIMENZIJE
š: x v: x d: x m: kg
TAGOVI
Zvučnici
Aktivne
ANT
Bluetooth
SPECIFIKACIJE
ANT IROLLER10
System type: 2-way vented box
LF: 10” custom woofer - 1.5 V.C.
HF: 3” - 0.5” V.C.
Frequency response: 65Hz - 18kHz
Max SPL: 117 dB
Peak power: 100 W
Controls: Mic 1 Level, Mic 2 Level, CD/Tape IN Level, Low, High, Echo, Master Volume, tasto AUX/MP
Indicators: Power, 4 battery status LEDs
Mic inputs: 2 x (1 alternative to instrument input CH 2)
Mic input connections: XLR, 6.35mm. (1/4”) jack
Instrument input: 1 x (alternative to CH 2 microphone input)
Instrument input connection: 6.35mm. (1/4”) jack
Line input: 1 x (selectable between RCA e 3.5mm mini-jack)
Line input connections: 2 (1 x RCA, 1 x 3.5mm. mini-jack)
Battery: 12 V / 5 Ah
Housing: 15 mm MDF
Dimensions (WxHxD): 413 x 530 x 327 mm
Weight: 17 Kg
Other features: 36 mm pole mount, transport wheels, telescopic handle, carrying handle, IR remote control for MP3 player